V súčasnosti patria cestné bicykle medzi najpopulárnejšie. Vďaka úzkym plášťom a mimoriadne nízkej hmotnosti obsadili popredné miesto v cyklistike. 

Konštrukcia cestných bicyklov zabezpečuje podstatne vyššiu rýchlosť oproti horským alebo krosovým bicyklom. 

Prinášame vám prehľad najlepších cestných bicyklov taiwanskej značky Merida.

Scultura

Najpopulárnejší model cestného bicykla je práve Scultura. Mnoho profesionálnych cyklistov a pretekárov si vyberá model Scultura vďaka nízkej hmotnosti. Väčšina komponentov bicykla pochádza od svetového lídra so sídlom v Japonsku, Shimano.

scultura-disc-9000-e-matny-udkarbonbiely.jpg

Reacto

Reacto patrí medzi najkvalitnejšie aero bicykle. Práve tento model využívajú cyklisti z profesionálneho cestného tímu Bahrain Victorious. Pre maximálnu kontrolu nad bicyklom a brzdným účinkom sú všetky modely REACTO osadené kotúčovými brzdami. Ak hľadáte profesionálny bicykel určený na kvalitné cesty, potom určite odporúčame model Reacto od spoločnosti Merida. Očarí vás rýchlosťou, komfortom a kvalitou.

Reacto Track

Ďalším modelom, ktorý vám dnes predstavíme je Reacto Track. Vysokokvalitný dráhový bicykel disponuje aerodynamickým extra ľahkým rámom. Bicykel je UCI certifikovaný, čiže je vhodný na akékoľvek preteky. Hladké zvary dodávajú modelu dokonalý vzhľad. Výhodou tohto modelu je, že montážou prednej brzdy je možné ho pretvoriť na mestský bicykel. Jeho hmotnosť dosahuje len neuveriteľných 7,5 kg.

V našej ponuke nájdete mnoho variánt týchto modelov v akciovej cene. Stačí si len vybrať a budete pripravený na blížiacu sa sezónu.