Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 8,00 € - 169,00 €

Kategórie

Kategórie

Brašny, ruksaky a držiaky telefónov

Na dochádzanie do práce, obchodu a počas výletov potrebujete občas niečo zobrať so sebou. Telefón mať na očiach, bez problému prijať hovor, zapnúť navigáciu a sledovať trasu,... V ponuke nájdete veľa vychytaných brašien, ruksakov a držiakov na telefón.

Podkategórie

  • Brašny na bicykel

    Brašny na bicykel ponúkajú všestrannosť počas jazdenia. Bez problému zbalíte dušu, pumpu, mont. páky, multikľúče, jedlo a veľa ďalších vecí. V rôznych veľkostiach a uchyteniach, na riadidlá, vidlicu, viacero umiestnení na rámové trubky, za sedlo či nosič.

  • Ruksaky

    Ruksaky patria k obľúbenému doplnku cyklistov, hlavne na cyklotrasách a v teréne. Kde môžu ochrániť chrbát v prípade pádu. Naša ponuka obsahuje rôzne veľkosti, farby a možností využitia. Od priečinka na uloženie batérie pre e-cyklistu, rezervoáru na vodu a pod.

  • Držiaky telefónov

    Mobilný telefón vždy po ruke. Držiaky telefónov patria takmer k povinnej výbave každého cyklistu. K dispozícií samotné držiaky alebo brašne s držiakom. Mobil vidíte a ešte schováte dušu, drobné náradie, kľúče, peniaze na kávu, zmrzlinu, obed,...

Počet produktov: 31

Zobrazuje sa 1-12 z 31 položiek

Aktívne filtre