Oblečenie

Komfortné a kvalitné oblečenie pre cyklistov, ale aj voľno časové aktivity vám zaručia ešte príjemnejšie bicyklovanie. Ponožky, návleky, rukavice, čapice, šatky, chrániče na bicykel, bundy, vesty a mnoho ďalších produktov skladom.

Podkategórie

 • Dresy

  Dresy s krátkym a dlhým rukávom podľa požiadaviek, ale aj rozdielny strih pre ženy a mužov. Kvalitné dresy, ktoré sú vyrobené pre potreby profesionálov či hobby jazdcov. Rôzne veľkosti, farebné kombinácie a vlastné strihy s dizajnom.

 • Bundy a vesty

  Do prechodného a chladnejšieho počasia je vhodná bunda alebo vesta. Ochráni vás pred vonkajšími vplyvmi a zaručí bezproblémové jazdenie v akomkoľvek počasí. Vetru odolné a nepremokavé oblečenie oceníte bez ohľadu aký ste veľký cyklo nadšenec.

 • Nohavice

  Kvalitné nohavice pri bicyklovaní sú jedným z krokov k úspechu. Výber nohavíc podľa počasia, dlhé či krátke. Strih dámsky a pánsky, s vložkou či bez a viacerých farebných kombináciach.

 • Prvá vrstva

  Hlavne pri chladnejšom počasí je dôležitá prvá vrstva. Kvalitné pradlo zabezpečí absorpciu potu, aby ste sa počas celej cyklo jazdy, výjazdu cítili príjemne a mohli sa sústrediť na čo najlepší výkon pri bicyklovaní.

 • Rukavice

  Niektorí pri jazde na bicykli po cestách alebo teréne používajú rukavice. Ak patríte medzi nich, určite vás naša ponuka na bajkgaraz.sk bude zaujímať. Ponúkame dlhé, ale aj krátke rukavice, s rôznymi strihmi, použitými materiálmi a farebnými kombináciami.

 • Čapice a šatky

  Jazdíte na bicykli alebo beháte aj v horšom počasí? Čapica či šatka pod prilbu je vhodným oblečením, ktoré určite oceníte. Dokážu absorbovať pot, ochrániť pred vetrom a chladom. V chladnom sychravom počasí budú to pravé orechové.

 • Ponožky

  Či používate také alebo onaké topánky na bicykel, kvalitné a príjemné ponožky vám môžu spríjemniť jazdu. Pritom môžu ladiť k vášmu bicyklu a oblečeniu. Vyberte si ponožky z našej ponuky, ktoré sú od popredných výrobcov.

 • Návleky

  Potrebujete svoje telo ochrániť pred zimou, mokrom a vetrom? Návleky na tretry, nohy a ruky sú ideálnou voľbou, kedy sa počas jazdy môže počasie zmeniť. Návleky natiahnete na seba alebo naopak, stiahnete a schováte do brašny či dresu.

 • Voľnočasové oblečenie

  Radi chodíte elegantne oblečený a zároveň ste športovec telom i dušou? Práve voľno časové oblečenie, športovo ladené je to, čo hľadáte. Na svoje si prídu dámy a páni vo všetkých vekových kategóriách. V ponuke aj dizajn Bajk Garáž-e.

 • Chrániče na bicykel

  Chcete chrániť dieťa alebo seba pred zbytočnými zraneniami? Využite ponuku a nájdite si tie pravé chrániče pre seba. Chrániče kolien, lakťov a chrbta môžu ochrániť pred drobnými ale aj závažnejšími zraneniami pri jazdení.

Počet produktov: 911

Zobrazuje sa 1-12 z 911 položiek

Aktívne filtre