Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

 • 1,00 € - 50,00 €

Kategórie

Kategórie

Športová výživa

Postaráme sa o vašu prípravu, doplnenie energie počas výkonu a regeneráciu. Vďaka bohatým skúsenostiam, konzultácií s odborníkmi a našim interným testovaním ponúkame široký výber zdravých produktov.

Podkategórie

 • Gély

  Doprajte pohodlie svojmu telu, vďaka gélom máte dostatok energie na zdolávanie nových cieľov. Vhodné pre fyzický i duševný výkon. Naše šikovné gély sa zmestia do každého vrecka, ruksaku či brašny. Vyberie si naozaj každý, dostupné v rôznych príchutiach.

 • Tyčinky

  Dopĺňajte telu dostatočnú energiu kvalitnými a zdravými tyčinkami, kde si môžete vybrať so sladkých či slaných príchutí. Garantujeme, po žiadnej nebudete cítiť sucho v ústach. Všetky tyčinky sme pred spustením do predaja otestovali v náročných podmienkach, počas turistiky, behania a bicyklovania.

 • Nápoje

  Čistá voda je super, avšak energeticky výdatne nápoje vám dodajú novú silu na zdolávanie svojich cieľov. Pomôžu pred, pri výkone a regenerácií. Naša ponuka zahŕňa všetko, čo profesionál a hobby športovec potrebuje. Na výber široká škála kvalitných a overených produktov v rôznych baleniach a príchutiach.

 • Regenerácia

  Telo musí po výkone regenerovať, aby bolo pripravené k ďalším výkonom a posúvaniu hraníc. Sú rôzne možností, pre telo najlepšia voľba, ak mu doprajete dostatočný oddych v kombinácií s gélmi, tyčinkami a nápojmi, ktoré sú určené na regeneráciu, a k tomu super chutia.

Počet produktov: 35

Zobrazuje sa 1-12 z 35 položiek

Aktívne filtre