Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

 • 0,00 € - 80,00 €

Kategórie

Kategórie

Náradie

Bicykel potrebuje občas údržbu. Doladiť či vymeniť nejaký diel pre 100%-ný pôžitok z jazdy. Ponúkame veľký výber multikľúčov, náradia na servis duší, plášťov, reťazí, doladenia si prehadzovača, prešmyku či bŕzd,...

Podkategórie

 • Multikľúče

  Multikľúče sú najviac vyhľadávané vďaka svojej univerzálnosti a pritom ich schováte do každého vrecka či nádoby na náradie. V ponuke nájdete aj box na mini náradie pod sedlo a originál náradie, taktiež lacnejšie i drahšie varianty, záleží na vás aký si vyberiete.

 • Náradie na reťaze

  Jazdíte na bicykli a pritom nechcete mať vyťahanú reťaz, aby zbytočne opotrebúvala ďalšie časti, prípadne sa počas jazdy utrhne? Na každú takúto situáciu poznáme riešenie! Praktické riešenie, mierka a nitovač na reťaz.

 • Servis kolies, plášťov...

  Nemusíte byť odborníkmi na servis. Naša ponuka vám zabezpečí bezproblémovú výmenu či lepenie duše, plášťa, doliatie mlieka do bezdušového systému bez návštevy servisu. Opravná sada sa vypláca voziť so sebou, nikdy neviete...

 • Ostatné náradie

  Nie ste odborník na servis bicykla, ale viete a chcete si servisovať sám? Žiaden problém! V ponuke náradia nájdete veľa užitočných náradí, ktoré využijete aj mimo servisu bicykla, napr. momentové a imbusové kľúče.

Počet produktov: 62

Zobrazuje sa 1-12 z 62 položiek

Aktívne filtre