Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

 • 0,00 € - 50,00 €

Kategórie

Kategórie

Duše

Všetci máme dušu, váš bicykel rovno dve... Kvalitné duše od výrobcov svetového rázu, ktoré zaručujú bezproblémovú jazdu vpred, bez ohľadu na terén. Delíme ich na horské, krosové, mestské, cestné a detské.

Podkategórie

 • Horské

  Duše určené pre horské bicykle sú zväčša širšie a fúkajú sa na menej bar-ov, kvôli lepšiemu kopírovaniu povrchu v teréne. K dispozícií máme duše s rôznymi ventilmi, vo viacerých šírkach a veľkostných prevedeniach.

 • Cestné

  Cestné duše sú určené pre jazdu po spevnených komunikaciach. V kombinácií so širšími plášťami sa z cestného bicykla stáva komfortný hltač nerovností. Cestné kolesá, duše sa fúkajú na vyššie tlaky, bar-i. Ponúkame široký výber duší s rôznymi dĺžkami ventilov.

 • Krosové a mestské

  Jazda po meste s dieťaťom v sedačke, nákupom v košíku, výtlkoch, spomaľovačoch či mačacích hlavách je náchylná na defekt. Správnym výberom dokážete minimalizovať tento nie príliš obľúbený problém. Ponúkame rôzne značky, typy ventilov , pre veľkosti kolies 26 a 28´´.

 • Detské

  Tí najmenší chcú jazdiť tiež! Široký výber duší pre deti, od najmenších až po väčších. 10, 12, 14, 16, 18, 20 a 24´´ rozmery, v ponuke nájdete aj duše pre vozíky, kočiare, odrážadlá a kolobežky. Stačí si vybrať a opäť jazdiť.

Počet produktov: 54

Zobrazuje sa 1-12 z 54 položiek

Aktívne filtre