Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

 • 1,00 € - 87,00 €

Kategórie

Kategórie

Plášte a galusky

Plášte a galusky sú jediným spojením s povrchom, terénom. Pri výbere nemožno robiť kompromis! Nechajte si poradiť odborníkom, reprezentantom a mechanikom reprezentácie. Šírka, dezén a zmes určujú kvalitu držania stopy a rýchlosť samotného bicykla. Ponuka zahŕňa ekonomické varianty, ale aj top kvalitu, Maxxis, Continental, Michelin,...

Podkategórie

 • Horské 26"

  Horské plášte 26” sú zväčša určené na lesné a poľné cesty. Vhodná šírka a dezén vám môžu uľahčiť jazdu a nadmerné opotrebenie plášťa. Využívajú sa bežne na detských, lacnejších bicykloch a bicykloch staršieho dáta výroby.

 • Horské 27,5"

  Horské plášte 27,5” patria k obľúbeným medzi cyklistami. Hodia sa pre ľudí nižšieho vzrastu, prípadne obľubujúcich náročné jazdy na trailoch. Často používané pri elektrobicykloch, mullet-och. Predné koleso je väčšie a zadné menšie, 27,5”.

 • Horské 29"

  Horské plášte 29” najlepšie prekonávajú nerovnosti, majú najväčšiu zotrvačnosť a tlmiace účinky spomedzi 27,5 a 26” plášťov, kolies. Vhodné na všetky druhy terénov, niektorí jazdci môžu kombinovať 29” kolesá s 27,5”. Veľa výrobcov používa túto kombináciu pri elektrobicykloch.

 • Cestné

  Cestné plášte sú určené na spevnené cesty. K dispozícií sú vo viacerých šírkach 23-32C, s drôtovou a kevlarovou pätkou, dušové a bezdušové, odolnosti proti defektu a nájazdu kilometrov. Od rôznych svetových a renomovaných výrobcov, ako Continental, Michelin, Maxxis, CST,...

 • Gravelové

  Gravelové plášte a drsné prostredie? Žiaden problém, práve tam patria! Vyrábané v rôznych šírkach a prevedeniach, podľa preferencie samotného jazdca (cesta, rozbité cesty, štrk, lúky a lesy), na dušový a bezdušový systém, drôtené a kevlarové pätky.

 • Krosové a mestské

  Krosové plášte patria k univerzálom, ak dochádzate často do školy, práce,... na bicykli. Ponúkané vo viacerých rozmeroch, kevlarová a drôtová pätka, odolnostiach proti defektu, od rôznych popredných výrobcov za rozumné ceny.

  Mestské plášte sú podobné krosovým, kvalitné a spĺňajúce nástrahy v mestskej džungli. Obrubníky, spomaľovače, mačacie hlavy (kocky), neupravené a rozbité cesty,... nemôžu stáť v ceste dochádzaniu do práce, školy, na nákup.

 • Detské

  Detské plášte určene pre najmenších cyklistov majú rôzne dezény, ale hlavný rozdiel je vo veľkosti kolesa (udávaný v palcoch ”). Najčastejšie rozmery: 12-14-16-18-20-24” kolesá a duše. Pri výbere plášťa treba myslieť na to, akým terénom bude dieťa jazdiť.

 • Galusky

  Galuska má najnižší valivý odpor a najlepšie sedí v ráfiku, pri defekte sa nevyzúva a nevytvára, až také nebezpečné situácie, ako pri plášťovom systéme. Dodnes sa galusky používajú v cyklokrose, vďaka vlastnostiam, ktoré majú.

Počet produktov: 138

Zobrazuje sa 1-12 z 138 položiek

Aktívne filtre