Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

 • 0,00 € - 185,00 €

Kategórie

Kategórie

Brzdy

Brzdy sa radia k dôležitým komponentom na bicykli. Využite ponuku a vyberte si novú sadu bŕzd, kotúčov, platničiek a gumičiek. Skladom i hadičky, páčky, adaptéry, brzdová kvapalina a všetko potrebné k servisu bŕzd.

Podkategórie

 • Brzdová sada

  Majú vaše brzdy zlý brzdný účinok a nepomohlo ani odvzdušnenie? Vyberte novú sadu, ktorá vám zaručí bezproblémovú jazdu a zabrzdite vždy tam, kde chcete! Ponúkame lacnejšie 2 piestové brzdy, ale aj 4 piestové špičkové sady.

 • Kotúče

  Potrebujete vymeniť svoj starý kotúč za nový? Väčší kotúč, kvalitnejší materiál, prípadne s lepším odvodom tepla? Všetko v ponuke za výhodné ceny. Stačí si vybrať a užívať ďalšie výlety v sedle vášho bicykla.

 • Gumičky a platničky

  Gumičky a platničky sú dôležitým i bezpečnostným prvkom na bicykli. V ponuke Bajk Garáž Dohňany si zaručene vyberú všetci nadšenci cyklistiky. Pokiaľ ste si neistý výberom, pomôžeme.

 • Servis bŕzd

  Brzdy používaním a vekom strácajú svoje vlastnosti, opotrebúvajú sa. Z času na čas treba vymeniť a odvzdušniť hydraulické brzdy, prípadne vymeniť kotúč za väčší za pomoci adaptéra a pod. Všetko k servisu nájdete na e-shope.

Počet produktov: 142

Zobrazuje sa 1-12 z 142 položiek

Aktívne filtre