Bicykle

V našej ponuke nájdete rôzne druhy a veľkosti bicyklov. Zabezpečte si značkový kvalitný bicykel.

Pre nadšencov cyklistiky v horách ponúkame kvalitné horské bicykle, ktoré sú celoodpružené alebo s odpruženou vidlicou. 

Mestskí cyklisti si môžu vybrať z kategórii ako mestské bicykle, krosové bicykle alebo cestné bicykle.

Taktiež u nás nájdete gravel a cyklokros bicykle.

Nezabudli sme ani na najmenších, a preto máme v ponuke aj detské bicykle a odrážadlá.

Podkategórie

 • Horské

  Horské alebo MTB bicykle (mountain bikes) sú vhodné na jazdu v ľahkom teréne, ako napríklad spevnené cesty, ale taktiež aj v náročnom teréne. O ich použití rozhoduje najmä konštrukcia, geometria a zdvih pruženia. Celoodpružené bicykle zvládnu v teréne viac ako bicykle s pevnou zadnou stavbou.

 • Gravel a cyklokros

  Gravel bicykle sú alternatívou cestných bicyklov, ktoré sa líšia v niekoľkých detailoch. Vidlica je rozšírená, vďaka čomu možno použiť výrazne širšie plášte a s bicyklom tak môžete bez obáv vyjsť mimo cesty. Rám je kratší ako u cestného bicykla. Bicykel disponuje kotúčovými brzdami.

 • Cestné

  Cestné bicykle sú určené výhradne pre jazdu po kvalitných cestách. Sú ideálne na športové použitie. Majú ohnuté riadítka a tenké plášte. Ich váha je najnižšia zo všetkých typov bicyklov.

 • Mestské a krosové

  Mestský bicykel je ideálny na presun po meste. Je to najlepší a najzdravší dopravný prostriedok. Mestské bicykle majú len jednu hlavnú rámovú trubku, ktorá zaručuje jednoduché nastupovanie na bicykel.

  Krosový bicykel je vhodný na športovú jazdu. Má užšie kolesá a nie je vybavený blatníkmi, svetlami a nosičom. Bicykel má prednú odpruženú vidlicu s nižším zdvihom, ktorá zabezpečuje komfort v teréne.

 • Detské

  Pre našich najmenších cyklistov ponúkame rôzne druhy a veľkosti bicyklov.

  Detské bicykle majú špecifické veľkosti a určujú sa najmä podľa veľkosti kolies. Veľkosť kolies závisí na veku a výške dieťaťa. 

 • Odrážadlá

  Deti je vhodné viesť k cyklistike odmalička. Preto máme v ponuke aj detské odrážadlá. Vybrať si môžete z rôznych farebných prevedení. 

Počet produktov: 138

Zobrazuje sa 1-12 z 138 položiek

Aktívne filtre