Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

 • 50,00 € - 9 999,00 €

Veľkost

Veľkost

Kategórie

Kategórie

Bicykle

V našej ponuke nájdete rôzne druhy a veľkosti bicyklov. Zabezpečte si značkový kvalitný bicykel.

Pre nadšencov cyklistiky v horách ponúkame kvalitné horské bicykle, ktoré sú celoodpružené alebo s odpruženou vidlicou. 

Mestskí cyklisti si môžu vybrať z kategórii ako mestské bicykle, krosové bicykle alebo cestné bicykle.

Taktiež u nás nájdete gravel a cyklokros bicykle.

Nezabudli sme ani na najmenších, a preto máme v ponuke aj detské bicykle a odrážadlá.

Podkategórie

 • Horské

  Horské alebo MTB bicykle (mountain bikes) sú vhodné na jazdu v ľahkom teréne, ako napríklad spevnené cesty, ale taktiež aj v náročnom teréne. O ich použití rozhoduje najmä konštrukcia, geometria a zdvih pruženia. Celoodpružené bicykle zvládnu v teréne viac ako bicykle s pevnou zadnou stavbou.

 • Gravel a cyklokros

  Gravel bicykle sú alternatívou cestných bicyklov, ktoré sa líšia v niekoľkých detailoch. Vidlica je rozšírená, vďaka čomu možno použiť výrazne širšie plášte a s bicyklom tak môžete bez obáv vyjsť mimo cesty. Cyklokrosový bicykel je obmedzený na 33 mm šírku plášťov, kratší rázvor kolies, vyšší stred a agresívnejšou geometriou, čím sa lepšie ovláda v technickejších úsekoch a zákrutách.

 • Cestné

  Cestné bicykle sú ľahké, určené na rýchle a dlhé presuny po cestách. Majú zahnuté riadidlá (barany), úzke plášte, dlhší rám. U cestného bicykla hrá aerodynamika hlavnú úlohu. Aktuálne väčšina týchto bicyklov využíva kotúčové brzdy, ktoré umožňujú ešte rýchlejšiu a agresívnejšiu jazdu smerom dole. Najznámejší cestný cyklisti z posledných rokov: M. Dvorščík, J. Svorada, P. Velits a P. Sagan.

 • Mestské a krosové

  Mestské bicykle sú určené na jazdu po meste či cyklotrase. Ekologické a ekonomické dochádzanie do práce, obchodu,... Bez nutnosti hľadať voľné parkovacie miesta, platenie parkovného. Majú hlavnú rámovú trubku prispôsobenú na jednoduché nastupovanie a vystupovanie. Väčšinou sú vybavené stojanom, nosičom, košíkom, zabudovaným zámkom, nesmie chýbať zvonček a svetlá.

  Krosové bicykle sú vhodné na jazdu po ceste a menšom teréne. Užšie plášte, tvarované riadidlá a odpružená predná vidlica, ktorá má menší zdvih zabezpečujú všestrannosť. Vyrábané s rovnou a zníženou rámovou trubkou pre lepšie nastupovanie či vystupovanie. Štandardom je stojan, zvonček a svetlá.

 • Detské

  Detské bicykle sa rozdeľujú podľa veku a výšky dieťaťa. Od veľkosti kolies, až po veľkosť rámu. Bicykel je vždy dobrým darčekom pre dieťa, z ktorého bude mať radosť, i rodičia či starí rodičia... Pre najmenších sú k dispozícií i pomocné kolieska, prípadne vodiace tyče, kedy im viete dopriať oddych a ťahať ich bezpečne za sebou.

 • Odrážadlá

  Odrážadlá sú určené pre najmenších. Delíme ich na jedno a dvoj stope. Rozvíjajú motoriku, rovnováhu, patria medzi prvé dopravné prostriedky detí a sú predskokanom klasického bicykla. Pri dvoj stopom nemusia držať rovnováhu, ako pri jedno stopom. Odrážadlá môžu byť s rôznymi motívmi, vzormi z rozprávok vašich detí.

Počet produktov: 196

Zobrazuje sa 1-12 z 196 položiek

Aktívne filtre