Bajk Garáž Dohňany

Široký výber sortimentu na jednom mieste. S výberom v Bajk Garáž Dohňany pomôže bývalý reprezentant, aktívny hobby športovec, mechanik reprezentácie mužov a žien.

Podkategórie

 • Bicykle

  V našej ponuke nájdete rôzne druhy a veľkosti bicyklov. Zabezpečte si značkový kvalitný bicykel.

  Pre nadšencov cyklistiky v horách ponúkame kvalitné horské bicykle, ktoré sú celoodpružené alebo s odpruženou vidlicou. 

  Mestskí cyklisti si môžu vybrať z kategórii ako mestské bicykle, krosové bicykle alebo cestné bicykle.

  Taktiež u nás nájdete gravel a cyklokros bicykle.

  Nezabudli sme ani na najmenších, a preto máme v ponuke aj detské bicykle a odrážadlá.

 • Elektrobicykle

  Elektrobicykel vám ušetrí čas a dostane vás na miesta, na ktoré by ste sa bez neho nedostali. Samozrejmosťou je v našej ponuke moderný dizajn a vysoká kvalita, na tú dohliada bývalý reprezentant a aktuálny mechanik reprezentácie mužov i žien.

 • Prilby

  Cyklistická prilba v lete chráni pred úpalom a počas každej jazdy hlavu pred ťažkým zranením. Cyklistické prilby od výrobcov svetových kvalít sú neodmysliteľnou súčasťou pre bezpečnú jazdu na bicykli, kolobežke, korčuliach,... Deti do veku 15 rokov majú zákonnú povinnosť nosiť prilbu pri jazde na bicykli.

 • Doplnky

  Doplnky ocení aktívny, ale aj sviatočný cyklista. Uľahčujú nám život s bicyklom. Ponuka obsahuje napr. bezpečnostné prvky, ako sú svetlá, zámky, okuliare,... Servis počas jazdy zabezpečia multikľúče, pumpa, nitovač,... Čistiace a mazacie prostriedky sa postarajú o čistotu a dlhú životnosť komponentov na bicykli. V ponuke nájdete všetko, čo potrebujete.

 • Komponenty

  Často riešime váhu bicykla. Tú tvoria hlavne komponenty, nie rám ako taký. To znamená, lacnejší karbónový bicykel nemusí byť lacnejší ako hliníkový. Z našej ponuky si vyberie najnáročnejší, ale aj šetrnejší cyklista. 

 • Oblečenie

  Komfortné a kvalitné oblečenie pre cyklistov, ale aj voľno časové aktivity vám zaručia ešte príjemnejšie bicyklovanie. Ponožky, návleky, rukavice, čapice, šatky, chrániče na bicykel, bundy, vesty a mnoho ďalších produktov skladom.

 • Akcie

  Neobmedzujte sa, využite naše akcie a uvádzacie ceny. 

Počet produktov: 3318

Zobrazuje sa 1-12 z 3318 položiek

Aktívne filtre